Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

To pytanie na pewno jest ważne dla każdego zarządcy obiektu, każdej firmy sprzątającej i właściciela nieruchomości. Poznaj 7 największych atutów pionowej, zwinnej maszyny myjącej i osuszającej posadzki.

Obniżenie kosztów mycia posadzek – aż 70% taniej!

Maszynowe mycie posadzek to znaczne obniżenie kosztów utrzymania czystości! W porównaniu z myciem ręcznym za pomocą mopa podłogowego to oszczędność pieniędzy dzięki:

  • mniejszemu zużyciu wody
  • niewielkiej ilości środka myjącego
  • skróceniu czasu pracy osoby sprzątającej
  • większej trwałości szczotek w porównaniu z nakładką mopa
  • braku konieczności wyłączenia mytej przestrzeni z użytkowania

Mniejsze zużycie wody – aż 5000 litrów rocznie!

NUC244NX posiada 3 litrowy zbiornik na brudną wodę – 3-krotnie mniej niż standardowe wiadro do mycia ręcznego. Szczotki myjące, namoczone od środka płynem, skutecznie doczyszczają posadzkę. Oszczędność wody zapewnia również możliwość regulowania ilości podawanej cieczy. Gdy posadzka nie jest mocno zabrudzona, operator w prosty sposób zmniejszy ilość wypływającej wody. To wszystko razem daje 80% mniejsze zużycie wody!

Krótszy czas czyszczenia – aż 70% szybciej w porównaniu z ręcznym myciem!

Cykl maszynowego mycia posadzek w porównaniu z ręcznym jest krótszy ponieważ:

  • wydajność automatu NUC 244NX to aż 1000 m2/h
  • posadzka po przemyciu maszyną jest od razu osuszona i można korzystać z pomieszczeń!

Szybsze ładowanie baterii – już w 1 godzinę automat gotowy do pracy!

Numatic NUC 244NX wyposażono w trwałą baterię NX300 o dużej mocy 300 Wh. Zapewnia ona aż 2500 cykli ładowania. Ta niezwykle duża żywotność akumulatora to atut maszyny czyszczącej Numatic! Bateria pozwala na ok. 80 minut pracy maszyny, szybkie ładowanie to tylko 1 godzina (do poziomu 80%, w 2 godziny do 100%).

Jeden cykl mycia i osuszania posadzki – możliwość czyszczenia nawet w czynnym obiekcie!

Dobrze umytą posadzkę gwarantują dwie szczotki zamontowane w urządzeniu, o łącznej szerokości czyszczenia 44 cm. Dzięki półokrągłej ssawie pracującej z mocą 500 W i zamontowanej bezpośrednio za szczotkami, cała brudna woda jest zasysana do zbiornika. Posadzka jest osuszona. Można po niej chodzić bezpośrednio po myciu. Bez mokrych miejsc i bez obawy o poślizgnięcie.

Skuteczniejsze doczyszczanie podłogi w porównaniu z myciem mopem

Roztwór myjący podawany jest bezpośrednio do centrum szczotek. Te obracając się odśrodkowo, skutecznie i równomiernie rozprowadzają go po mytej posadzce. Szczotki obracają się z prędkością 140 obr./min – podłoga pozostaje czysta i sucha. Jest to rozwiązanie o wiele bardziej efektywne od ręcznego przemywania mopem. Żadne ludzkie mięśnie nie dorównają siłą naciskowi szczotek maszyny czyszczącej!

Bezprzewodowa wydajność – niewielkie gabaryty i waga

NUC44NX to idealnie dobrane gabaryty do oczekiwanych efektów czyszczenia! Łatwa i prosta obsługa została doceniona przez wiele Pań sprzątających! Maszyna, którą można pochylać do 45 stopni, umożliwia wygodną pracę w wąskich przejściach między regałami sklepów, pod biurkami w gabinetach lekarskich i szkołach, stolikami w restauracjach, pod łóżkami w szpitalach.

Praktyczna funkcja „Park-Up” pozwala szybko zaparkować, aby np. przesunąć przedmioty przeszkadzające w czyszczeniu bez obawy o zalanie podłogi.

Poznaj inne możliwości myjki podłogowej Numatic NUC 244NXskontaktuj się z nami!

16. 244nx lifestyle 1