Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

Pamiętacie kultowego George’a? Uśmiechnięty zielony odkurzacz, który nie tylko odkurzy Wasze domy, ale również odetka kran i wypierze kanapę? 

Dlaczego beterie litowo-fosforanowe są niezawode? Poznajcie bezpieczne maszyny czyszczące Numatica zasilane bateryjnie.

Jak skutecznie dbać o czystość pokoi hotelowych? Od czego zacząć? W co wyposażyć hotel na początek? Jak zoptymalizować koszty sprzątania? 

Mopuje. Odkurza. Jest uniwersalny. Łatwy w montażu do pożądanej konfiguracji. Lekki. Bezprzewodowy. Cichy. I niezwykle komfortowy. O czym mowa? Oczywiście o odkurzaczu pionowym marki Puron. PURON PU30 Flexi Mop to wielofunkcyjna świeżość na rynku bezprzewodowych odkurzaczy.

Pady czyszczące to podstawowy element eksploatacyjny maszyny czyszczącej. Wykorzystywany jest w każdym urządzeniu szorującym - wyposażonym w uchwyt padów - zarówno w jednotarczowych urządzeniach, jak i w automatach myjących. W zależności od zabrudzeń i rodzaju posadzki odpowiedni wybór pada jest bardzo ważny. Aby w pełni cieszyć się z otrzymanego efektu czyszczenia, w pierwszej kolejności należy zastanowić się co będziemy czyścić za pomocą maszyny? Jakie zabrudzenia występują na posadzce? Oraz czy będzie to czyszczenie okresowe czy bieżące?

Czy istnieje wózek serwisowy, który nie będzie rdzewiał? Poznaj nową serię wózków Numatica - MultiMatic. To nowe, kompaktowe i wszechstronne wózki serwisowe, wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego z recyklingu przy użyciu przyjaznej dla środowiska technologii ReFlo. Zaprojektowane z myślą o zwiększonej użyteczności, wydajności i komforcie dopasowują się do potrzeb każdego użytkownika. 

Maszynowe czyszczenie podłóg sprawia, że sprzątanie biura, hal sportowych czy zakładów produkcyjnych staje się szybsze oraz przyjemniejsze. Łączy w sobie takie czynności, jak mycie, szorowanie oraz szybkie suszenie. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych technik czyszczenia posadzek.

Odkurzacz to podstawowe wyposażenie każdego biura, zwłaszcza jeżeli mamy do dyspozycji ogromną przestrzeń. Pomieszczenia utrzymane w nienagannej czystości pozytywnie wpływają na komfort pracowników. Jednak zwykły odkurzacz domowy może okazać się niewystarczający. Z pomocą przychodzi więc firma Numatic.

Czysty oraz zadbany dywan to wyjątkowy element dekoracyjny każdego wnętrza. Wprowadza przytulną atmosferę oraz ociepla wnętrze mieszkania. Łatwo zbiera wszelkie zabrudzenia, dlatego wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W przeciwnym razie kolor dywanu stanie się z czasem ciemniejszy nawet o kilka tonów.

Szukasz idealnego robota sprzątającego? Inteligentny PURON PR10 z funkcją mycia podłóg został wyposażony w wiele nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Sprawia, że codzienne sprzątanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Ze względu na swoje właściwości posadzki sportowe wymagają profesjonalnej pielęgnacji. Zbyt częste stosowanie detergentów może powodować zmniejszenie tarcia parkietu. Należy więc zastosować odpowiednie środki - dedykowane powierzchniom sportowym.

Czy do robota z funkcją mycia podłogi można stosować płyn myjący? Jaki środek zastosować w robocie mopującym i odkurzaczu myjącym? Jakie właściwości mają płyny do robotów i odkurzaczy mopujących? do jakich modeli robotów można wlewać płyny myjące?

Sprzęt powinien być skuteczny oraz łatwy w obsłudze. Nie może narażać przedsiębiorstwa na kosztowne przestoje. Podpowiadamy, jakie urządzenia sprzątające wybrać.

Jak obniżyć koszty sprzątania i mycia posadzek? Co oferuje łatwa i prosta w obsłudze myjka podłogowa Numatic?

Jak usprawnić proces czyszczenia biur, magazynów, hal i innych obiektów przemysłowych?

Jak najskuteczniej umyć posadzkę - ręcznie czy maszynowo?

Jakie są podstawowe czynności, które należy wykonać dla skutecznego wyczyszczenia powierzchni? 

Jak skutecznie czyścić i pielęgnować toalety wykorzystując tylko jeden płyn Kleen Premium nr 1?

Jak skutecznie czyścić i pielęgnować pomieszczenia biurowe wykorzystując tylko jeden płyn Kleen Blue Star?

Dlaczego niemiecka chemia jest taka dobra? Czym wyróżniają się profesjonalne środki czyszczące? 

Jak czytać etykietę energetyczną odkurzaczy? 

Która metoda będzie najskuteczniejsza dla posadzki z gresu, z linoleum, tarketu lub dywanowej? 

Czym jest COVID-19? Jak skutecznie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa?

Jakie występują maszyny czyszczące i czym się różnią? Jakie są najpopularniejsze urządzenia do sprzątania Numatic?

Naszym głównym celem jest nie tylko przedstawienie oferty produktów, ale przede wszystkim pomoc klientom w doborze najkorzystniejszego rozwiązania w utrzymaniu czystości. Znajdziesz tutaj garść bezcennych informacji na temat skutecznego oraz optymalnego wykorzystania urządzeń Numatic. Pozwalają zmniejszyć zużycie wody oraz skrócić czas pracy osoby sprzątającej. Wymagają niewielkiej ilości środka myjącego bez konieczności wyłączenia z użytkowania czyszczonej powierzchni.

Urządzenia Numatic zostały wyposażone w wytrzymałe szczotki oraz trwałą baterię. Umożliwiają wygodną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzą się w gabinetach lekarskich, szpitalach, restauracjach oraz placówkach edukacyjnych. Już dziś zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej szerokiej oferty zaawansowanych technologicznie urządzeń czyszczących.

szorowarki

Popularne tagi