Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

Roboty myjące oraz odkurzacze mopujące wyposażone w skuteczne i w pełni bezpieczne preparaty pozwalają utrzymać powierzchnie przemysłowe i gospodarstw domowych w nienagannej czystości. Detergenty znajdują szerokie zastosowanie - sprawdzą się w przypadku niemal każdej posadzki. Na szczególną uwagę zasługują poniższe, wysoko skoncentrowane, niezwykle wydajne produkty - w pełni bezpieczne dla robotów.

Bezpieczne płyny do wszystkich modeli robotów myjących i mopujących

Roboty czyszczące, które pomagają nam w utrzymaniu czystości w domach i mieszkaniach, coraz częściej nie tylko odkurzają podłogi, ale również je myją. Wyposażone w nakładkę myjącą oraz spejalne zbiorniki na wodę pracują w funkcji mycia. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt pracy robotów, warto zastosować dodatkowo odpowiedni środek do mycia podłóg. 

Przy wyborze płynu myjącego do robotów bardzo ważne jest, aby był to środek:

  • dedykowany do robotów myjących i odkurzaczy z funkcją mycia
  • niepieniący
  • o neutralnym pH ok. 7-9
  • szybkoschnący

Parquet Clean – zastosowanie i najważniejsze cechy

Parquet Clean dedykowany jest wszystkim drewnianym posadzkom, w tym panelom winylowym i tradycyjnym, deskom olejowanym oraz parkietom zabezpieczonym i niezabezpieczonym. Zwiększa żywotność zabezpieczeń fabrycznych oraz warstw ochronnych na laminatach. Wykazuje właściwości antystatyczne. Po wyschnięciu nie pozostawia smug i zacieków. Nadaje delikatny połysk oraz przyjemny zapach pomarańczy.

Produkt słabo się pieni, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku robotów mopujących oraz odkurzaczy z funkcją mycia podłóg. Posiada nautralne pH, dlatego jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

Profesjonalny koncentrat do mycia podłóg Lemon Clean

Lemon Clean jest to idealny preparat do mycia powierzchni odpornych na działanie wody, takich jak: linoleum, PCV, korek, ceramika, guma, metal, gładki kamień, płytka podłogowa oraz klinkier nieglazurowany. Doskonale czyści oraz pielęgnuje. Nie niszczy delikatnej posadzki. Jest wydajny, szybkoschnący oraz słabo pieniący. Posiada certyfikat Ekolabel. Oznacza to, że dzięki poprawnemu dozowaniu obniża koszty oraz pozytywnie wpływa na ochronę środowiska naturalnego.

Blue Clean – niezawodna chemia czyszcząca

Blue Clean znakomicie sprawdzi się w przypadku robotów mopujących oraz odkurzaczy z funkcją mycia podłóg. Preparat został wzbogacony mikroemulsją, która skutecznie rozpuszcza drobinki brudu. Środek usuwa gumę oraz ślady po długopisie i atramencie. Nadaje delikatny połysk oraz świeży, morski zapach. Nie pozostawia nieestetycznych smug. Jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego, co potwierdza certyfikat Ekolabel.

Więcej o płynach do robotów sprzątających marki Kleen przeczytasz w artykule Kleen płyn do robotów sprzątających – 4 warianty tylko u nas