Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

Szukasz idealnego robota sprzątającego? Inteligentny PURON PR10 z funkcją mycia podłóg został wyposażony w wiele nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Sprawia, że codzienne sprzątanie staje się prawdziwą przyjemnością. Posiada duży pojemnik na zanieczyszczenia oraz lampę UV zwalczającą drobnoustroje. Dzięki precyzyjnemu laserowi oraz komunikatom głosowym aplikację może obsługiwać każdy z domowników.

Zalety inteligentnego robota PURON PR10

  • Nowoczesna aplikacja mobilna w języku polskim, która pozwala wydawać komunikaty głosowe, wyznaczać aż trzy mapy sprzątania oraz stawiać zakazane strefy.
  • Zaawansowana, niezwykle precyzyjna laserowa nawigacja przestrzeni 360°, dzięki której robot dotrze w każdy kąt.
  • Lampa UV zwalczająca drobnoustroje chorobotwórcze, takie jak: bakterie E. coli czy gronkowiec. Doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla alergików oraz dzieci.
  • Ogromna siła ssąca, która może osiągać aż 2500 Pa. W trybie cichym wynosi 1800 Pa, a standardowym – 2150 Pa.
  • Długi czas bardzo cichej pracy – poniżej 50 dB. Odkurzanie trwa aż 120 minut, a mopowanie 150 minut.
  • Automatyczny powrót na stację ładującą oraz ponowne rozpoczęcie w miejscu, w którym robot przerwał pracę.
  • Czujniki antykolizyjne - dzięki nieustannemu skanowaniu przestrzeni robot omija przeszkody, nie wciąga kabli oraz nie spada ze schodów.
  • Mała wysokość robota sprawia, że mieści się pod meblami i nie klinuje się, a off-roadowe koła pozwalają pokonać przeszkody do 2 cm.

Robot PURON PR10 – niezwykłe właściwości

PURON PR10 to robot 2w1. Nie tylko odkurza, ale także mopuje. Mapa pomieszczenia powstaje już w 3-4 sekundy dzięki nawigacji laserowej. Skanowanie odbywa się w odległości nawet 8 metrów od robota. Nowoczesne czujniki pozwalają na bezkolizyjną pracę. Robot omija meble, przedmioty oraz schody. Sprawdzi się zarówno na dywanie, jak i podłodze twardej. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia dzięki dużej sile ssącej - regulowanej za pomocą aplikacji i pilota. Wyposażony został w centralną turboszczotkę, która precyzyjnie zbiera zanieczyszczenia. Robot pracuje tak cicho, że nie przeszkadza nawet śpiącym dzieciom.

Dowiedz się więcej o praktycznych zaletach, które posiada nowoczesny robot mopujący z laserem, lampą UV, aplikacją w języku polskim PURON PR10:

Czy robot sprzątający dezynfekuje podłogę?

Robot sprzątający i wirtualna ściana

Robot sprzątający z funkcją mopowania

Robot sprzątający a wysokie progi