Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

Odkurzacz to podstawowe wyposażenie każdego biura, zwłaszcza jeżeli mamy do dyspozycji ogromną przestrzeń. Pomieszczenia utrzymane w nienagannej czystości pozytywnie wpływają na komfort pracowników. Jednak zwykły odkurzacz domowy może okazać się niewystarczający. Z pomocą przychodzi więc firma Numatic. Oferuje nowoczesne urządzenia wyposażone w silniki przystosowane do pracy w trybie ciągłym. Znacząco skracają czas sprzątania. Wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa – odpornego na wstrząsy.

Jaki odkurzacz do biura?

Odkurzacz Numatic NVH 180-11 wyposażony został w energooszczędny silnik, który zapewnia niski pobór prądu. Pozwala także na pracę ciągłą - nawet przez kilka godzin dziennie. Wyróżnia się dużą wydajnością oraz trwałością. Powstał z wysokiej jakości materiałów. Gumowy rant dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed uderzeniami. Sprawdzi się przede wszystkim w biurze, ale także w szkole, szpitalu, hotelu czy prywatnym mieszkaniu. Jest lekki i ergonomiczny.

Obudowa odkurzacza Numatic 180-11 umożliwia bezpieczne i estetyczne przechowywanie kabli. Dzięki wielostopniowej filtracji oraz workom HapaFlo z systemem higienicznego zamykania urządzenia gwarantuje czyste powietrze. Długi, wymienny przewód zasilający eliminuje konieczność ciągłego przełączania wtyczki do gniazdek elektrycznych. Odkurzacz posiada duże, skrętne koła o niskim oporze toczenia, które zapewniają wygodę manewrowania po każdej powierzchni. Duża siła ssania zbiera wszelkie zanieczyszczenia oraz gruntownie oczyszcza wykładzinę z brudu oraz kurzu.

Odkurzacz redukujący koszty czyszczenia

Innym rozwiązaniem, bardziej nowoczesnym i ekologicznym, jest trwały odkuracz biurowy Numatic ERP 10, który redukuje koszty zużycia energii elektrycznej, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i oszczędności kosztów utrzymania czystości w firmie. 

Zbudowany z trwałych materiałów pochodzących w 75% z recyklingu z zastosowaniem technologii ReFlo. Przyjazny środowisku nie tylko na etapie produkcji, ale również w użytkowaniu. Trwały, wydajny silnik o mocy 420 W pozwoli na obniżenie zużycia energii elektrycznej nawet o 30%, co pozwoli obniżyć koszty sprzątania przy tej samej jakości, wydajności i rezultatach.

Na co zwrócić uwagę, wybierając odkurzacz do biura?

Odkurzacz biurowy powinien być poręczny oraz gwarantować cichą pracę. Urządzenia Numatic ograniczają hałas, zapewniając pracownikom komfortowe warunki podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Pojemność odkurzacza należy dostosować do wielkości sprzątanych pomieszczeń. Wysokie modele mogą okazać się nieporęczne i niewygodne w transporcie oraz przechowywaniu. Warto także zwrócić uwagę na rodzaj oraz wydajność silnika. Powinien być energooszczędny oraz pracować w trybie ciągłym bez efektu przegrzania.