Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

Poprzednia wersja pionowego odkurzacza Puton to bestsellerowy Puron PU20, którego doceniły tysiące użytkowników. Niesamowite urządzenie o niepowtarzalnej sile ssącej, której nie dorównała nawet konkurencja, został poddany delikatnej - choć istotnej – modernizacji.

Doskonałe parametry techniczne odkurzacza pionowego Puron PU30

Choć nowy model Puron PU30 dostępny w sprzedaży jest od niedawna, to już znalazł wielu zwolenników. Lekka konstrukcja urządzenia pozwala na komfortowe użytkowanie zarówno w pełnej konfiguracji (jego waga to tylko 2,2 kg) jak i wersji ręcznej (raptem 1,5 kg). Odkurzacz jest tak lekki, że nie męczy rąk, a zastosowane ułatwienia w konstrukcji sprawiają, że prowadzi się go bez problemowo. Dodatkowo niska wysokość turboszczotki (6 cm) znajdującej się w standardowym wyposażeniu urządzenia sprawia, że sprzątanie pod meblami staje się banalnie proste. „Tak, tak, ale trzeba się schylać, żeby odkurzyć pod kanapą.” Otóż nie! Producenci urządzenia zadbali również o ten komfort sprzątania i od teraz to my decydujemy, czy chcemy pracować na złamanej rurze odkurzacza czy wyprostowanej. I to wszystko za pomocą jednego guzika!

Wydawać by się mogło, że nie da się jeszcze bardziej zwiększyć mocy ssącej odkurzacza pionowego, bo przecież 25 000 Pa zastosowane w PU20 to już niezły wynik. Tutaj mała niespodzianka od producenta – w modelu PU30 siła ssąca wynosi aż 28 000 Pa! A możliwość regulacji pracy urządzenia o 3 poziomy sprawia, że odkurzacz może sprzątać nieprzerwanie nawet do 48 minut (z dodatkową baterią czas pracy urządzenia wydłuża się do ponad 1,5 h!)

Co jeszcze sprawia, że odkurzacz Puron PU30 jest wyjątkowy?

  • bogaty zestaw akcesoriów,
  • turboszczotka z podświetleniem LED,
  • 2 nakładki mopujące,
  • pojemny zbiornik na zanieczyszczenia – mieszczący nawet 700 ml nieczystości,
  • cicha praca,
  • wytrzymała bateria,
  • niska wysokość turboszczotki,
  • dodatkowy filtr HEPA H13, zapewniający niezwykle skuteczną filtrację - wyłapuje cząsteczki kurzu i alergenów, aż w 99,97%!

Wszystkie wyżej wymienione cechy wpływają na niepowtarzalny charakter oferty. Jeśli szukasz wielofunkcyjnego, lekkiego i taniego urządzenia, które z łatwością sprzątnie nie tylko twój dom, ale również samochód to PURON PU30 będzie idealnym wyborem!