Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

 

Bateria litowo-fosforanowa w nowej serii urządzeń szorująco-zbierających Numatic

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy pragną dysponować niezawodnymi akumulatorami o wysokiej wydajności i długim czasie eksploatacji, przedstawiamy nowość w ofercie Numatic - baterię litowo-fosforanową NX1K. Nowoczesny akumulator zaprojektowany z myślą o wieloletniej eksploatacji charakteryzuje się m.in. długim czasem pracy urządzeń TBL, CRL. TRL i TVL, szybkim ładowaniem, a także wydłużoną żywotnością – nawet 10-krotnie wyższą niż w przypadku tradycyjnych baterii. W przeciwieństwie do akumulatorów ołowiowych, technologia szybkiego ładowania NX1K umożliwia całkowicie elastyczne ładowanie. Pozwala to na korzystanie z urządzenia, wedle zapotrzebowania, bez względu na stopień naładowania baterii. Jego liczne zalety sprawiają, że jest to produkt coraz chętniej wybierany przez Klientów z różnych branży - nie tylko sprzątającej. Idealnie sprawdzą się tam, gdzie konieczna jest duża wydajność i moc, a jednocześnie kompaktowe rozmiary i niska masa baterii.

Do najważniejszych cech akumulatorów Numatic NX1K zaliczamy:

  • szybki proces ładowania,
  • brak efektu pamięci – nie szkodzi im stan częściowego rozładowania, bądź ładowanie niepełne – nie tracą pojemności nominalnej oraz zachowują niezmienną liczbę cykli ładowania,
  • niski poziom samorozładowania,
  • duża pojemność – imponująca pojemność zapewnia większe oddawanie mocy, jednocześnie zachowując mniejsze rozmiary i masę akumulatora,
  • długa żywotność – wieloletni czas eksploatacji, żywotność ładowania sięga nawet 4000 cykli,
  • gotowość do pracy w każdych warunkach – wyjątkowo trwałe komponenty sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Nowoczesna bateria litowo-fosforanowa marki Numatic zapewnia długi czas pracy, a operatorom urządzeń daje pełną swobodę działania. To produkt najwyższej jakości i wydajności, dzięki któremu na długi czas będziesz mógł zapomnieć o wymianie źródła energii w swoim urządzeniu czyszczącym.

Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą automatów szorująco-zbierających wyposażonych w akumulatory litowo-fosforanowe NX1K:

TBL4045

TBL4055

TBL4055T

TBL6055

TBL6055T

TBL8572

CRL8055

CRL8072

TRL720