Szukaj produktu
Autoryzowany dealer firmy Numatic
scroll

W dzisiejszych czasach „sprzątanie” zaczyna być kolejną dziedziną nauki, która ilością możliwej teorii do opanowania potrafi zaskoczyć.

Drugą czynnością przy czyszczeniu powierzchni, po wcześniejszym jej odkurzeniu lub zamieceniu, jest mycie: ręczne lub maszynowe.

Dla skutecznego wyczyszczenia powierzchni potrzebne są dwa kroki: zamiatanie, odkurzanie powierzchni oraz mycie powierzchni.

Czyszczenie i pielęgnacja sanitariatów: produkt Premium 1 - PDF

Numatic International 50 lat: 1969-2019 - PRODUCT CATALOGUE 2019: PDF

Profesjonalne środki chemiczne posiadają kilka cech, które sprawiają, że stosowanie ich ma głęboki sens, kiedy musimy czyścić powierzchnie dość często, jak to jest w miejscach użyteczności publicznej. Przede wszystkim 95% z nich to koncentraty, które należy mocno rozcieńczać.

W celu poprawy efektywności energetycznej oraz zmniejszenia oddziaływania na środowisko produktów, wydana została dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE ustanawiająca ogólne zasady ustalania wymogów dotyczących ekoprojektu m.in. dla odkurzaczy.

W dobie pandemii koronawirusa COVID-19 na świecie oraz stanu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce warto przypomnieć sobie kilka istotnych zagadnień związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa.

Wybór odpowiedniej dla danego środowiska pracy maszyny czyszczącej zależy od kilku czynników. W tym artykule dowiesz się, jakie występują maszyny czyszczące i czym się różnią, a także poznasz najpopularniejsze z szerokiej gamy firmy Numatic.